18 Kasım 2009 Çarşamba

Asi Dizisi 7.Bölüm Ardından

Hepinize Merhaba...

Asi dizisi 7. bölüm kolaj görüntülerinden oluşan 'kapsamlı' fragmanımız...

http://en.sevenload.com/videos/fY9tGyv-Asi-Dizisi-Klip-Boeluem-7

http://www.youtube.com/watch?v=TKS56MZm00k

İyi seyirler...

2 yorum:

 1. Sevgili usayken,
  "Biz bu diziyi işte bunlar için sevdik" dediğim ve izlerken ne yazık ki her saniyesini zihnimde tamı tamına tutamadığımı anladığım dizimizin kolajı ile, hem o bölümleri hatırlıyor, hem bizi büyüleyen o aşk öyküsünün başlamasını, gelişmesini de bir kez daha görebiliyoruz.
  Ne yazık ki zaman her görüntünün aynı şekilde kalmasının önüne geçiyor.
  Asi'nin Asi Nehri'ne atlama sahemsi mesela.İzlemiştik ama aynı görüntüler yok zihmizde, kolaj ile silinen o görüntüler geri sardı ve zihnimimdeki yerine oturdu.
  Neler neler izledik ikilimizin başından neler neler geçerken.
  Şimdi her hafta her tık deyişte bana ve izleyen diğer arkadaşlara yeniden sevdiğimiz her şeyin görüntüsünü getiren kliplerimiz var.
  Ellerine sağlık.
  Daha önce de dedim ya, ayıp olmasa 71. bölümde biten dizimizin ardından, bize 72., 73., 101., 999..vs. bölümleri de yap diyeceğim neredeyse.
  Tek tek basılan notalarla bambaşka bir dünyaya akıtan müzikle açılan kapıdan, aynı heyecanla girmek, hiç bitmeyecek bir coşku bizim gönlümüzde.
  Çok teşekkürler arkadaşım.
  Ellerine sağlık.
  İyi ki varsın, bu işleri en iyi yapanlarsın ve bununla birlikte yapıp da izlettirensin.
  Çok çok teşekkürler.
  ACEMIDEMIRCI

  YanıtlaSil
 2. Merhaba sevimli Usayken,sen bizleri hep sevindirdin,allahda seni hep sevindirsin. Ne guzel yeniden kahramanlarimizla gorusmek,kalbimden kecen her ne varsa Asemidemirci arkadasimiz yasmis,bana da onu desteklemek duser,ben de isterdim devam etsin dizi,malisef bizleri dinleyen kim,,,ama sen varrsan ya Asini bize her hafta ulasdidin sana cok-cok tesekkurler ve yeni bolumlerde gorusenedek, yeni kolay goruntulerinden olusan ''kapsamli '' fragmanimizi beklemekdeyik , ellerine saglik.YULIA.

  YanıtlaSil

Yorum yapmak için gmail adresi gereklidir...
Yorumlar, blog yöneticisi tarafından denetlendikten sonra, uygun bulunması halinde yayınlanacaktır...
İyi paylaşımlar...

İletişim: usayken@gmail.com